1) 18% цього числа дорівнюють 54 2) 24% цього числа дорівнюють 60 СРОЧНООО!!!! ПАМАГИТЕЕЕ!!


Ответы на вопрос

Отвечает Пивовар Алекс.

Исходное число - 100%.

1) 54 : 18 = 3 - 1% от числа

3 · 100 = 300 - число (100%)

Ответ: 300.

2) 60 : 24 = 2,5 - 1% от числа

2,5 · 100 = 250 - число (100%)

Ответ: 250.