Решите уравнение:-0,6x=1,8-7,2​


Ответы на вопрос

Отвечает Семенюк Снежана.

Ответ:

-0,6x=1,8-7,2​

числа вліво, невідоме вправо (мені особисто так набагато зручніше)

1,8-7,2= -0,6х

числа віднімаємо:

-5,4= -0,6х

виділяємо чистий х:

х= -0,6+5,4(при переносі знак змінюється на протилежний)

х= 4,8

Пошаговое объяснение: