Точка с належить відрізку AB завдовжки 9 см. Знайти довжину відрізка ВС, якщо4AC + ЗВС = 32 см.​


Ответы на вопрос

Отвечает Деревянкина Юля.

A                                         C                                          B

|___________________|______________|

               5см                                  4см

Дано:

АВ = 9см

С ∈ АВ

АС + ВС = АВ

4AC + ЗВС = 32 см.​

Найти ВС.

Решение:

4AC + ЗВС = 32 см.​

(АС + 3AC) + ЗВС = 32 см

АС + (3AC + ЗВС) = 32 см

АС + 3·(AC + ВС) = 32 см

АС + 3 · AВ = 32 см

АС + 3 · 9 см = 32 см

АС = 32см - 27см

АС = 5см

ВС = АВ - АС

ВС = 9см - 5см

ВС = 4см