Осьовим перерізом конуса є правильний трикутник.Твірна конуса 4 см.Обчислити висотку конуса. Cрочно

пожалуйста

Ответы на вопрос

Отвечает Таумарк Ренат.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Якщо осьовим перерізом конуса є правильний трикутник,то твірна дорівнює діаметру основи. d=l=4√3 см

r=1/2d=1/2×4√3=2√3 см

Bисоту конуса знайдем за теоремою Піфагора:

h=√l²-r²=√(4√3)²-(2√3)²=√48-12=√36=6 см

Отвечает Ортуков Шахруло.

Ответ:

6 см

Пошаговое объяснение:

d=l=4√3 см

r=1/2d=1/2×4√3=2√3 см

h=√l²-r²=√(4√3)²-(2√3)²=√48-12=√36=6 см