За перший день комбайнер скосив 30га поля, що становило 0,2 частини поля. Знайди площу всього поля


Ответы на вопрос

Отвечает Мисюрева Софья.

Відповідь:

можна через співвідношення

30 га поля - 20% (0,2)

х га поля - 100 %

х=30*100 / 20 = 150 (га)

Відповідь: площа всього поля 150 га

Покрокове пояснення:

Отвечает Горбачёв Максим.

Ответ:

150

Пошаговое объяснение:

30 - 0,2

? - 1

(30×1):0,2=150(га)