побудуй прямокутник одна сторона якого дорівнює 7 см а площа 21 см в квадраті знайди периметер

цього пряпокутника

Ответы на вопрос

Отвечает Новожилов Сергей.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

S=21 cm^2   b=7 cm

S=a*b ⇒a=S/b=21/7=3 cm

P=2(a+b)= 20 cm