Я подвоїв число шість разів підряд і в результаті отримав 48. Яке було моє початкове число​


Ответы на вопрос

Отвечает Ошкина Даша.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Если число 6 раз удвоили, то его умножили на 2^6=64.

Исходное число 48/64 = 3/4 = 0,75