4. Яку частину числа становлять 20% цього числа?а) другу; б) третю; в) четверту; г) п'яту.​


Ответы на вопрос

Отвечает Глеков Эдик.

Привіт! Зараз ми швидко усе запишемо:

Дано:  20%

I.  Запишемо 20% у вигляду дробу:

\frac{20}{100} = \frac{2}{10} = \frac{1}{5}

II.  У дробі знаменник дорівнює 5, тому це п'ята частина.

Відповідь: Г

Готово! Є питання? Запитуйте, з радістю відповім  

*Поставте найкраще, будь ласка :)