Сумма трьох чисел 100 знайдіть кожне число якщо сума першого та другого 72,другого и третього 76


Ответы на вопрос

Отвечает Пандитов Никита.

1) третє число

 100-72=28

2) друге число

76-28=48

3) перше число

72-48=24

перевірка 28+48+24=100 сума трьох чисел.