перша бригада зібрала на 10кг.яблук більше, ніж друга та у 2рази більше ніж третя. скільки кг.

яблук зібрали три бригади. якщо перша бригада зібрала 40кг

Ответы на вопрос

Отвечает Евсюкова Алиночка.

Ответ:

90кг

Пошаговое объяснение:

1. Вторая бригада собрала = 40 - 10 = 30 кг

2. Третья бригада собрала = 40 : 2 = 20 кг

3. Все три вместе 40 + 30 + 20 = 90кг