Бабуся спекла 40 пиріжків з вишнями та 20 з яблуками. Скільки всього спекла бабуся пиріжків? З

коротким записом бажано

Ответы на вопрос

Отвечает Бабенко Юлия.

Ответ: х1=40, х2=20

х1+х2-?

х1+х2=40+20=60.

Ответ 60 пирожков.

Пошаговое объяснение:

Отвечает Савонькина Анастасия.
З вишнями - 40 пиріжків
З яблуками - 20 пиріжків
Всього - ? пиріжків
1) 40+20= 60 пиріжків
Відповідь: 60 пиріжків