ХЕЛП ПЛИЗ Знайдіть периметр рівнобедреного трикутника якщо його основа 9 см а бічна сторона на 2

см більше за основу ХЕЛП 2 ЗАВДАННЯ Кут АВС-прямий кут КВС -35 градусів знайдіть величину кута АВК та вкажіть його вид

Ответы на вопрос

Отвечает Максотова Акмоншак.
1) Р= 2а+b
a= 9+2=11
P= 2•11+9=31 см
Відповідь: 31 см
2) Оскільки кут В прямокутний, то він 90°
Отже кут АВК= 90-35=55°
Відповідь: 55°- гострий кут
Отвечает Ярочкина Катя.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) завдання

1)9+2=11 см бічна сторона трикутника.

Трикутник рівнобедрений тож має дві бічні сторони одинакові.

Периметр сума всіх сторін.

Р=11+11+9=31 см

Відповідь: 31см.

2) завдання

<АВС=90°

<КВС=35°

<АВК=?

Рішення

<АВК=<АВС-<КВС

<АВК=90°-35°=55°

<АВК- гострий кут, тому що має 55°, а це меньше ніж 90°