Для випікання пачок купили 5 пачок борошна по 3 кг в кожному .Використали 7 кг борошна .Скільки

кілограм борошна залишилось?

Ответы на вопрос

Отвечает Кужель Илья.

Ответ:

8

Пошаговое объяснение:

5 х 3='15

15-7=8

Отвечает Мосолова Лада.

Ответ: 8 кг.

Пошаговое объяснение:

1) Потрібно знайти скільки кг борошна купили:

3×5=15

2) Знаходимо скільки кг борошна залишилося:

15-7=8