Допоможіть будь ласка 4 клас Вантажівка за два рейси привезла 4230 кг вантажу . За перший рейс

вона перевезла 5 контейнерів , а другий 4. Яка маса вантажу була перевезена за кожний рейс, якщо маса всіх контейнерів однакова?

Ответы на вопрос

Отвечает Кензин Даниил.

Відповідь:

За перший 2350 кг.За другий 1880 кг

Покрокове пояснення:

5+4=9(всього контейнерів)

4230/9= 470 (вага в 1 контейнері)

470 * 5 = 2350(маса в першому контейнері)

470 * 4 = 1880(маса в другому контейнері)