Ребят помогите пожалуйста, 1) Знайдіть відстань від точки Q(-2;-4;3) до осі ОX 2) Знайдіть

відстань від точки N(5;8;-4) до площиниYОZ.​

Ответы на вопрос

Отвечает Горянин Александр.

Ответ:

1. 5

2. 5

Пошаговое объяснение:

1) X(-2;0;0)

XQ=√(0² + -4² + 3²)= √25 = 5

2)X(0;8;-4)

XN=5( 5-0=5)