Обчислити значення похідної функції f(x)=(5x3 - 2√x)(½x2 +1) в точці х0= 1


Ответы на вопрос

Отвечает Рудович Иван.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

f'(x)= (5x³-2√x)'(0,5x²+1)+(5x³-2√x)(0,5x²+1)'= (15x²-1/√x)(0,5x²+1)+(5x³-2√x)*x

f'(1)= (15-1)*(0,5+1)+(5-2)= 14*1,5+3= 24