Знайдіть частку від ділення кореня рівняння 2х + 4 = 4 - 2х на корінь рівняння 9,8(4,7 - х) + 1,2(5

+ х) = 13. А. 7,5 Б.- 12 В.0 Г.19,8​

Ответы на вопрос

Отвечает Сергієва Руслана.

Ответ:

2х+4=4-2х

2х+2х=4-4

4х=0

х=0

Друге рівняння розв'язувати не обов'язково, тому що приділенні 0 на будь-яке число в результаті завжди буде 0. Але все одно слід розв'язати і 2-ге рівняння, щоб переконатися, що його корінь не дорівнює 0, бо інакше вся задача не матиме розв'язку.

9,8(4,7-х)+1,2(5+х)=13

46,06-9,8х+6+1,2х=13

-9,8х+1,2х=13-46,06-6

-8,6х=-39,06

х=39,06/8,6

х= приблизно 4,54

Отже корінь 2-го рівняння не дорівнює 0, значить частка від ділення кореня 1-го рівняння на корінь 2-го рівняння дорівнює 0.

Пошаговое объяснение: