перших п'яти членів геометричної прогресії (bп), якщо вона задана формулою загального члена bn = 5

∙ 2n-1;

Ответы на вопрос

Отвечает Петрова Вика.

b_n=5\cdot 2^{n-1}

Тут перший член b_1=5 і знаменник прогресії q=2.

Сума перших п'яти членів геометричної прогресії:

S_5=\dfrac{b_1(1-q^5)}{1-q}=\dfrac{5\cdot (1-2^5)}{1-2}=155