100-ге дейінгі барлық натурал сандардың; 2)16-дан 160-қа дейінгі барлық натурал сандардың

қосындысын табындар​

Ответы на вопрос

Отвечает Ильин Илья.

Ответ:воооот

Пошаговое объяснение:1) а1=1

А100=100

S100=(1+100)×100/2=5050

2)a1=16 an=160

an=a1+(n-1)d=>160=16+(n-1)×1

N=145

S=(16+160)×145/2=12760