Накреслити коло з центром у точці 0 й радіусом 25мм познач на колі точки К,P,N


Ответы на вопрос

Отвечает Пожарова София.

Ответ:


Пошаговое объяснение:

если радиус= 3см, то диаметр = 3*2 = 6діаметр дорівнює двом радіусам, значить, діаметр кола дорівнює 6 см.

d = 2R = 2*3 = 6(см)(см)