На дошці написано число 1. Мудрогелик однією дією може або додати до числа на дошці 2, або

помножити число на дошці на 2 і записати результат. Яке із запропанованих у відповідях чисел він не зможе отримати, виконавши рівно чотири дії? А: 24 Б: 20 В: 18 Г: 14 Д: 9

Ответы на вопрос

Отвечает Зверев Димок.
Відповідь В:18,тому що 1 +2×2×2×2=24
1+2+2+2+2=9
1+2+2×2×2=20
1+2+2+2×2=14
))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))