Із бази за 3 дні відправили на будову 878 енергоощадних електро- ламп. За перші два дні відправили

566 ламп, а за другий і третій 623 лампи. Скільки електроламп відправили другого дня? dun​

Ответы на вопрос

Отвечает Селякина Даша.

Ответ:

Дано 878 ламп

1 ї 2 день 566 ламп

2 і 3 день 623 ламп

1) 878-566=312 (л) за третій день

2) 878-623=255(л) за перший день

3) 312+255=567(л) за перший і третій день

4) 878 - 567 = 311 (л) за другий день

Відповідь :за другий день 311 ламп