Задача. Човен проплив відстань між двома пристанями за течією протягом 2 годин , а проти течії

протягом 5 годин . Знайти власну швидкість човна і відстань між пристанями , якщо швидкість течії 3 км за годину

Ответы на вопрос

Отвечает Щептев Тёма.
Х - швидкість човна
(х-3)*5=(х+3)*2
5х-15=2х+6
5х-2х=6+15
3х=21
х=7 (км/год) швидкість човна

7+3=10 км/год- швидкість човна за течією
10*2= 20 км -відстань міжпристанями