Допоможіть!!! Задача1 З 3 кг сирої кави виходить 2 кг смаженої. Скільки кілограмів смаженої кави

вийде з 12 кг сирої? Задача22 ц нафти дають стільки тепла, скільки 3 ц мамяного вугілля. Скільки тонн нафти потрібно, щоб замінити 60 т камяного вугілля?

Ответы на вопрос

Отвечает Лагно Андрей.

(3)7(1)4(2)4                            8:2=4,11-4=7

Отвечает Кузьмикова Дарья.

12:3*2=8 кг

 

 

 

 

 

60:2*3=90 т