Сума двох чисел дорівнює 412, їх різниця – 118. Складіть два рівняння та вкажіть множину розв’язків


Ответы на вопрос

Отвечает Kantaev Israpil.

Пошаговое объяснение:

Позначимо перше число як x і друге число як y.

x + y = 412

x - y = 118

Тепер ми маємо систему з двох рівнянь:

1) x + y = 412;

2) x - y = 118;

( x + y ) + ( x - y ) = 412 + 118

2x = 530

x = 265;

265 + y = 412

y = 147

Отже, розв'язком системи є x = 265 і y = 147.

Множина розв'язків: {(265, 147)}

Отвечает Иванов Дмитрий.

{х+у=412.

{х-у=118.

Сложим уравнения.

2х=530. х=265.

Подставим значение в любое уравнение.

265-у=118.

у=265-118=147.

Ответ: (265; 147).