15/8 якого дорівнюють 120


Ответы на вопрос

Отвечает Пафиков Виктор.

Ответ:

 \frac{120}{1}   \div  \frac{15}{8}  =  \frac{120}{1}  \times  \frac{8}{15}  =  \frac{8}{1}  \times  \frac{8}{1}  = 64

Отвечает Говорун Максим.
Для вирішення цього завдання потрібно виконати просту математичну операцію. Розділимо число 120 на 15/8:

120 / (15/8) = 120 * (8/15) = 64

Таким чином, 15/8 дорівнює 64.