Частка двох чисел дорівнює -25.Знайдіть дільник,якщо ділене є найбільшим від'ємним цілим

двоцифровим числом.

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Із задачі випливає, що частка двох чисел дорівнює -25, а ділене є найбільшим від'ємним цілим двоцифровим числом. Позначимо дільник як x, а ділене як y. Тоді маємо рівняння \dfrac{y}{x}=-25. Також знаємо, що y є найбільшим від'ємним цілим двоцифровим числом, тому y=-10. Підставляючи ці значення в рівняння, отримуємо -\dfrac{10}{x}=-25, звідки x=\dfrac{2}{5}. Отже, дільник дорівнює 2/5.