Одного дня Музично меморіальний музей у Львові відвідати 72 дитини з різних шкіл.Діти з 1 школи

становили 2/6 усієї кількості дітей.а діти з 2 школи решту.Скільки дітей із 2 школи відвідали музей

Ответы на вопрос

Отвечает Кусь Егор.

Ответ: 2/6=1/3

1) 72÷3×1=24( дит.)-з 1 школи

2) 72-24=48(дит.)-з 2

Пошаговое объяснение: