Із 18м70см тканини пошили сарафани.Скільки вийшло сарафанів і скільки метрів тканини

залишилося,якщо на кожен сарафан пішло 3м35см тканини?

Ответы на вопрос

Отвечает Мосолова Екатерина.

Ответ: 5.            39/67 м

Пошаговое объяснение:

1 сарафан ----------------3м  35см  ткани

x сарафанов ------------18м  70см  ткани

**********

1/x = 3.35/18.7

x=18.7/3.35;

x= 5 сарафанов и еще осталось 39/67 м ткани.