Знайди корiнь рiвняння 22,99 : х = 3,8. A. 6,05 Б. 6,5 B. 0,65 Г.65помогите пжлст:(​


Ответы на вопрос

Отвечает Шакиров Салим.

Щоб знайти корінь рівняння 22.99 / x = 3.8, спершу перенесемо x на одну сторону рівняння:

22.99 / x = 3.8

Тепер, щоб знайти значення x, поділимо обидві сторони рівняння на 3.8:

(22.99 / x) / 3.8 = 3.8 / 3.8

22.99 / (x * 3.8) = 1

Тепер, щоб визначити значення x, помножимо обидві сторони рівняння на x * 3.8:

x * 3.8 * (22.99 / (x * 3.8)) = x * 3.8 * 1

22.99 = 3.8x

Тепер поділимо обидві сторони на 3.8, щоб знайти значення x:

x = 22.99 / 3.8

x ≈ 6.05

Отже, корінь рівняння приблизно дорівнює 6.05.

Відповідь: A. 6,05