Знайдіть області значення функції: f(x) = x² + 3​


Ответы на вопрос

Отвечает Суханова Лиза.

Відповідь:

Е(​f) : {3; +∞)

Покрокове пояснення:

найменше значення функції при х=0,

f(0) = x² + 3=0+3=3

Е(​f) : {3; +∞)
Фактично- це парабола, яка піднята по осі ОУ на +3