Знайти 15 % від 2,4 км. допоможіть будь ласка як можна скоріше, дуже треба


Ответы на вопрос

Отвечает Simonkhyk Leonid.

Ответ:

Для знаходження 15% від 2,4 км, ви можете використовувати таку формулу:

(15 / 100) * 2.4 км = 0.15 * 2.4 км = 0.36 км

Отже, 15% від 2,4 км дорівнює 0,36 км.

Пошаговое объяснение:

Отвечает Казяба Иван.

Ответ:

360 м = 0.36 км

Пошаговое объяснение:

на фотографии