Знайди периметр рівнобедренного трикутника DFE,якщоDF=90см,DH=14см,АВ=18см,DE-квадрат натурального

числа.

Ответы на вопрос

Отвечает Евдокимов Вадим.

Ответ:

Для того щоб розв'язати цю задачу, нам потрібно знайти значення сторони DE, а потім визначити периметр трикутника DFE.

Задача вказує, що DE - квадрат натурального числа. Оскільки натуральні числа включають у себе числа 1, 2, 3, 4, і так далі, то DE може мати значення 1^2 = 1, 2^2 = 4, 3^2 = 9, і так далі.

Якщо DE = 1, то HE = √(14^2 + 1) ≈ 14.04, і периметр DFE = 14 + 14.04 + 1 = приблизно 29.04 см.

Якщо DE = 4, то HE = √(14^2 + 4^2) = √(196 + 16) = √212 ≈ 14.56, і периметр DFE = 14 + 14.56 + 4 = приблизно 32.56 см.

Якщо DE = 9, то HE = √(14^2 + 9^2) = √(196 + 81) = √277 ≈ 16.64, і периметр DFE = 14 + 16.64 + 9 = приблизно 39.64 см.

Таким чином, периметр рівнобедренного трикутника DFE може мати різні значення, залежно від того, яке значення має сторона DE (1, 4 або 9), і він буде приблизно 29.04 см, 32.56 см або 39.64 см відповідно