Обчисли площу прямокутника, периметр якого 42см, а одна зі сторін - 6 см Допоможіть будь ласка​


Ответы на вопрос

Отвечает Сидорусь Елизавета.

Ответ:↓↓↓

Для розрахунку площі прямоугольника з периметром 42 см і однієї зі сторони рівної 6 см потрібно використовувати формулу площі прямоугольника: площа = довжина * ширина.

1. Периметр прямоугольника рівн сумме всіх його сторін. У цьому випадку у нас одна сторона рівна 6 см, тому друга сторона повинна бути (42 - 6) / 2 = 18 см.

2. Тепер ми знаємо довжину і ширину прямоугольника. Можна використовувати формулу для розрахунку площі прямоугольника:

площа = довжина * ширина

= 6 см * 18 см

= 108 см²

Таким чином, площа прямоугольника рівна 108 см².

Надеюсь помогла

Отвечает Жармагамбетов Тамерлан.

Відповідь:

90см кк

Покрокове пояснення:

42-12=30см сумма 2ух сторон

30:2=15см длина

15*6=90см ккв