Два автомобілі рухаються назустріч один-одному. Перший автомобіль проїхав 26,8 км, а другий на 4,6

KM менше. Скільки KM залишилось проїхати автомобілям до зустрічі, якщо відстань між містами становить 70 км? ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА, СПАМ БАН!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Котов Кирилл.

Ответ: 21 км.

Пошаговое объяснение:

1) 26,8 - 4,6 = 22,2 км.
2) 26,8 + 22,2 = 49 км.
3) 70 - 49 = 21 км. - Осталось проехать расстояние до места встречи.