10. Знайдіть усі натуральнi значення х, при яких дрiб 21 4x +1 буде неправильним.​


Ответы на вопрос

Отвечает Фролова Саша.

Ответ:

Натуральні значення x, при яких дріб 21/(4x + 1) буде неправильним (тобто коли знаменник стає рівний нулю), це:

x = -1/4

Пошаговое объяснение:

4x + 1 = 0

Віднімаємо 1 від обох боків:

4x = -1

Тепер ділимо обидва боки на 4:

x = -1/4

Отже, єдине значення x, при якому дріб 21/(4x + 1) буде неправильним, це x = -1/4.