49. 3) 1245. 9034 на 10; 1) 2126 +3578 - 73 на 2; Чи ділиться значення виразу на задане число? ​


Ответы на вопрос

Отвечает Таранов Миша.

Ответ:↓↓↓

1)Давайте обчислимо значення виразу крок за кроком:

1) 1245.9034 / 10 = 124.59034

Значення виразу (1245.9034) поділене на 10 дорівнює 124.59034.

Щоб перевірити, чи це значення ділиться на задане число, нам потрібно визначити, чи це ціле число. Оскільки 124.59034 має десяткову частину (0.59034), воно не ділиться на 10.

Отже, значення виразу (1245.9034) поділене на 10 не є цілим числом. Воно не ділиться на задане число.

2)Давайте обчислимо значення виразу крок за кроком:

1) 2126 + 3578 = 5704

2) 5704 - 73 = 5631

3) 5631 / 2 = 2815.5

Значення виразу (2126 + 3578 - 73) поділене на 2 дорівнює 2815.5.

Щоб перевірити, чи це значення ділиться на задане число, нам потрібно визначити, чи це ціле число. Оскільки 2815.5 має дробову частину (0.5), воно не ділиться на 2.

Отже, значення виразу (2126 + 3578 - 73) поділене на 2 не є цілим числом. Воно не ділиться на задане число.

Надеюсь помогла