Розв'яжіть завдання Завдання 1 З молока виходить 10 % сиру. Скільки можна одержати сиру з 500 кг

молока? Завдання 2. Щоб купити 13-й айфон на день народження сина, тато взяв у кредит на рік 45 000 грн під 15 % річних. Скільки грошей треба повернути татові через рік? Завдання 3. З відсотками ми щодня зустрічаємося у магазині. Всі люблять знижки та акції, бо можна заощадити свої кошти. Сьогодні ми перевіримо цінники в магазинах та з’ясуємо чи правильно порахована знижка. Та чи завжди можна вірити ціннику.

Ответы на вопрос

Отвечает Бибик Ваня.

1. 1) 500 × 10% = 500 × 0,1 = 50 кг

2. 1) 45 000 × 15% + 45 000 = 45 000 × 0,15 + 45 000 = 51 750 грн

3) не зрозумів?

Отвечает Алуева Маргарита.

Ответ:

1. 500:100×10=50(кг)

В:50кг молока можна одержати