Кенгурята гуляли по парку і з’ясували, що коли вони усі захочуть сісти по одному на лавку, їм

бракуватиме 5 лавок. А якщо сядуть по двоє на лавку, то дві лавки будуть вільними. Скільки гуляло кенгурят і скільки було лавок у парку?

Ответы на вопрос

Отвечает Зайцев Юра.

Можемо записати систему рівнянь:

x=y+5

y-х/2=2

де х - кількість кеннурят, а у-кількість лавок

перезапигемо останнє рівняння:

2у-х=4

Тепер додамо два рівняння, отримуємо:

2у-х+х=у+9

у=9

х=5+9=14

Тобто кенгурят було 14, а лавок 9