Обчисли значення виразу зручним способом (1)25*5637)*8= 2)Встановіть відповідність між визазами

(1-4) та виразами післі розкриття дужок (А-Е) 1. 4*(2-m). A. 3m+15 2. 3*(m-5). Б.8-4m 3. 4*(2-m). В.3m-15 4. 3*(m+5). Г.4m+8 Д.4m-8 Е.m+15 3)Два потяги виїхали з залізничних станцій назустріч один одному і зустрілись через 5 годин. Яка відстань між станціями якщо потяги рухалися зі швидкостями 46км/год та 55км/год СРОЧНО УМАЛЯЮ ДАМ 38 БАЛОВ ВСЕ ШТО У МЕНЯ ЕСТЬ

Ответы на вопрос

Отвечает Лахнова Александра.
1)
25 * 5637 * 8 = 25 * 8 * 5637
25 * 8 = 200
200 * 5637 = 1,127,400
значення виразу 25 * 5637 * 8 дорівнює 1,127,400.

2)
4 * (2 - m) -> B. 3m - 15
3 * (m - 5) -> E. m + 15
4 * (2 - m) -> D. 4m - 8
3 * (m + 5) -> A. 3m + 15

3)
швидкість першого потяга = d / 46
швидкість другого потяга = d / 55

d / 46 + d / 55 = 5
55d + 46d = 5 * 46 * 55
101d = 5 * 46 * 55
d = (5 * 46 * 55) / 101
d ≈ 253.465

відстань між станціями приблизно дорівнює 253.465 кілометрам