Порівняти значення виразів -24,5+(-9,35) i 0.44+0.135​


Ответы на вопрос

Отвечает Терехов Андрей.

Ответ:

Для порівняння значень виразів -24,5 + (-9,35) та 0,44 + 0,135, виконаємо обчислення:

-24,5 + (-9,35) = -33,85

0,44 + 0,135 = 0,575

Таким чином, отримуємо:

-24,5 + (-9,35) = -33,85

0,44 + 0,135 = 0,575

Значення першого виразу -33,85 менше значення другого виразу 0,575.