2раза в год сколька в 7 лет


Ответы на вопрос

Отвечает Анімушко Ксюша.

якщо правильно зрозуміла то 2*7=14

Отвечает Носур Даня.

Відповідь:

2 раза в год означає, що щорічно ця подія повторюється 2 рази. Якщо врахувати, що в році є 365 днів, то протягом 7 років отримаємо 7 * 365 = 2555 днів. Оскільки подія повторюється 2 рази на рік, то загалом протягом 7 років ця подія відбудеться 2 * 7 = 14 разів.