У саду росте 260 дерев з них 7/10 яблуні. Скільки яблунь у цьому саду?​


Ответы на вопрос

Отвечает Балтабай Сержан.

Доброго ранку!

Для цього виконуємо лише дві дії:

260 * \frac{7}{10} = (260 : 10) * 7 = 26 * 7 = 182

Відповідь: у саду росте 182 яблуні.

Отвечает Недбайло Лиза.
260/1 * 7/10 =182(я)
Відповідь: 182 яблуні



Так легко і просто, всього одна дія:)