Знайди (у дм³) об'єм прямокутного паралелепіпеда, виміри якого -13 см, 2 дм і 0,3 м СРОЧНО ЩАС НУЖНО


Ответы на вопрос

Отвечает Маркина Елизавета.

Ответ:

7,8 дм³

Пошаговое объяснение:

1 дм = 10 см

1 дм = 0,1 м

13 см = 13 : 10 = 1,3 дм

0,3 м = 0,3 : 0,1 = 3 дм

a = 1,3 дм

b = 2 дм

с = 3 дм

V = a * b * с

V = 1,3 * 2 * 3 = 7,8 дм³