Периметр трикутника 48см,одна з його сторін 12см,інша на 8см,більша за першу Чому дорівнює третя

сторона трикутника

Ответы на вопрос

Отвечает Кусь Елизавета.

Ответ:

Третя сторона трикутника дорівнює 16 см

Пошаговое объяснение:

Периметр трикутника 48см, одна з його сторін 12см, інша на 8см більша за першу. Чому дорівнює третя сторона трикутника.

  • Периметр трикутника дорівнює сумі всіх його сторін.

Короткий запис

І - 12 см

ІІ - ?, на 8 см більша за І

ІІІ - ?

Периметр - 48 см

Розв'язання

1) 12 + 8 = 20 (см) - довжина другої сторони

2) 12 + 20 = 32 (см) - довжина першої та другої сторони разом

3) 48 - 32 = 16 (см) - довжина третьої сторони

Відповідь: 16 см

#SPJ1