Кількість зелених кульок у коробці відноситься до кількості білих як 9 : 2. Скільки всього кульок у

коробці, якщо зелених кульок на 77 штук більше, ніж білих?

Ответы на вопрос

Отвечает Тимганова Ильнара.

Позначимо кількість зелених кульок у коробці як G і кількість білих кульок як B. За умовою задачі, співвідношення кількості зелених до білих кульок дорівнює 9:2, тобто G/B = 9/2.

Також, згідно умови, зелених кульок на 77 штук більше, ніж білих. Це можна записати як G = B + 77.

Тепер ми можемо використати ці два рівняння для вирішення задачі.

Замінюємо G у другому рівнянні:

B + 77 = B + 77

Співвідношення G/B = 9/2:

(B + 77)/B = 9/2

Розширюємо рівняння на 2B:

2(B + 77) = 9B

Розкриваємо дужки:

2B + 154 = 9B

Переносимо всі члени з B на одну сторону:

7B = 154

Розділяємо обидві частини на 7:

B = 22

Тепер можемо знайти G:

G = B + 77 = 22 + 77 = 99

Таким чином, в коробці всього 22 білі кульки і 99 зелених кульок.

Пошаговое объяснение: