3 Розв'яжи рівняння та знайди суму їх коренів. а) 3y+9у-0,16=0,32; 6) 5,6:x+0,16=0,3. помогите​


Ответы на вопрос

Отвечает Balan Sergei.

Відповідь:

3y + 9y - 0.16 = 0.32

Спрощуємо:

12y - 0.16 = 0.32

Додаємо 0.16 до обох боків:

12y = 0.48

Ділимо обох боки на 12:

y = 0.48 / 12

y = 0.04

Сума коренів: 0.04

б) 5.6 / x + 0.16 = 0.3

Віднімаємо 0.16 від обох боків:

5.6 / x = 0.14

Множимо обох боки на x:

5.6 = 0.14x

Ділимо обох боки на 0.14:

x = 5.6 / 0.14

x = 40

Сума коренів: 40

Покрокове пояснення:

Отвечает Табачук Влад.

3y + 9y  - 0.16 = 0.32 \\ 12x = 0.48 \\ x = 0.04

5.6 \div x + 0.16 = 0.3 \\ 5.6 \div x = 0.14 \\ x = 5.6  \div 0.14 \\ x = 40

x₁ + x₂ = 40 + 0,04 = 40,04