Розв'яжи рiвняння: a) |a| + 7 = 11; 6) 16- |C| = 13; - в) 2|x|- 10 = 8


Ответы на вопрос

Отвечает Фесан Катя.

Ответ: a) |a| + 7 = 11:

Спершу віднімемо 7 з обох сторін:

|a| + 7 - 7 = 11 - 7

|a| = 4

Тепер розділимо на два можливих значення "a":

a) a = 4

b) a = -4

б) 16 - |c| = 13:

Спершу віднімемо 16 з обох сторін:

16 - |c| - 16 = 13 - 16

|c| = -3

Змінимо знак і поділимо на -1:

|c| = 3

Тепер розділимо на два можливих значення "c":

a) c = 3

b) c = -3

в) 2|x| - 10 = 8:

Спершу додамо 10 з обох сторін:

2|x| - 10 + 10 = 8 + 10

2|x| = 18

Тепер поділимо на 2:

|x| = 9

Тепер розділимо на два можливих значення "x":

a) x = 9

b) x = -9