Ласунчик купив 3 іграшки. За 1 він заплатив половину своїх грошей і ще 1 гривню. за 2 половину

грошей що в нього залишилось і ще 2 гривні. за 3 він заплатив половину, що залишилось і ще 3 гривні. він витратив всі свої гроші скільки грошей мав ласунчик

Ответы на вопрос

Отвечает Попов Рома.
34 34/2=17+1=18 остаток 16
16/2=8+2=10 остаток 6
6/2=3+3 остаток 0