3,6:0,9= В столбик будласка


Ответы на вопрос

Отвечает Тажадин Диас.

Ответ:

3,6÷0,9=36÷9=4

36|9

-36|4

. 0

Пошаговое объяснение: Переносиш кому. наприклад 3,465÷8,1 треба зробити так щоб дільник став натуральним числом тому переносиш кому на стільки щоб вона зникла, але і в дільнику переносиш кому на стількіж цифр 34,65÷81

Пошаговое объяснение: